Okay, so here is my plan. Everything in my town is close enough for me to walk to work, or I get free bus passes from my school whenever I need them. From my budget of $1,800: So, $1,000 is basically the price for a studio where I live (with all utilities included). So $1,000 for rent, $60 for...